Get Adobe Flash player
92-516 Łódź,
ul. Puszkina 80

Telefony:

42 677 0430 > 11:00-19:00,
692 202 904 > 10:00-19:00,
504 605 360 > 10:00-19:00

e-mail: INFO@ZTR-TUNING.PL
  • 394272odsłon razem:
  • 5odsłon dzisiaj:
  • 3gości dzisiaj:
  • 531w tym miesiacu:
  • 0online:
  • 06/04/2012licznik od:


FERODO. Najpopularniejsze klocki w sporcie i na ulicy !

Klocki hamulcowe Ferodo DS Performance

Mając bogate doświadczenia w świecie sportów samochodowych, Ferodo pragnie obecnie zaprezentować swój najnowszy produkt: klocki hamulcowe o parametrach sportowych do intensywnego użytku drogowego FERODO DS PERFORMANCE

Najnowszy produkt jest również przeznaczony dla sporej grupy entuzjastów tuningu, których modyfikacje samochodów i ich osiągi pociągają za sobą konieczność poprawy siły hamowania i zwiększenia w ten sposób bezpieczeństwa.

DS Performance są również przeznaczone dla grupy odbiorców, używających samochodów specjalnych, jak Policja, Agencje Ochrony itp.

Klocki hamulcowe Ferodo

Aż 117 referencji pokrywających większość tuningowanych modeli oraz samochodów samochodów sportowym charakterze, obejmujących większość rynkowych nowości (jak np.: nowy Mini, Pegeot 307, Fiat Stilo Abarth, Skoda Super, Skoda Fabia i in.), uaktualnienia (np. Ford Focus ST170 dzięki wspólnym opracowaniom z rodziną Ferodo Premier).Pokryte jaskrawoczerwoną farbą, o antykorozyjnych własnościach, płytki podstawne dają wspaniały efekt wizualny. Czerwone klocki znakomicie podkreślają charakter samochodu już z daleka, bowiem większość sportowych samochodów jest wyposażona w ażurowe felgi z lekkich stopów.
Dla poprawy komfortu i wytrzymałości mechanicznej, większość klocków posiada rowki i ścięte krawędzie. Pozwala to na lepszą adaptację klocków do powierzchni tarcz hamulcowych, minimalizację ryzyka wystąpienia hałasu i wibracji.

Krótki czas układania:

Dla przyspieszenia czasu układania się klocków są one wstępnie powierzchniowo przypiekane.

Bariera termiczna:

Wszystkie produkty serii Ferodo DS Performance mają warstwę izolacji termicznej, która znajduje się pomiędzy płytą podstawną a materiałem ciernym. Zwiększa to odporność klocków na powstawanie ubytków mechanicznych oraz zabezpiecza przed nadmiernym przenikaniem ciepła z zacisku hamulcowego do płynu hamulcowego. Dzięki temu maleje ryzyko powstawania niebezpiecznych korków parowych.

Walka z hałasem:

Komfort jest istotnym zagadnieniem nawet w przypadku produktów sportowych. Z tego powodu cała gama Ferodo DS Performance jest produkowana w pełnej specyfikacji przeciwhałasowej. Podkładki wykonane z metalu bądź z włókna węglowego pomagają zmniejszyć hałas i wibracje.

Akcesoria:

Dla zachowania bezpieczeństwa, zwłaszcza w przypadku samodzielnych wymian klocków, cała gama produktów DS Performance jest wyposażona w niezbędne dodatkowe wyposażenie montażowe, jak: bolce, sprężyny, wskaźniki zużycia.

Minimalne zużycie tarcz hamulcowych:

Większość sportowych materiałów ciernych ma agresywny charakter w stosunku do tarcz hamulcowych. Ferodo DS Performance wyróżnia się minimalnym wpływem na zużycie tarcz, porównywalnym do normalnych klocków serii Ferodo Premier.

Współczynnik tarcia:

Najważniejszym parametrem określającym sportowy charakter produktów serii DS Performance jest wysoki współczynnik tarcia wynoszący 0,46, który pozwala na zachowanie najwyższych osiągów zarówno na zimno, jak i w najwyższych temperaturach pracy.

Nasz nowy projekt,
szczegóły niebawem ;-]

Celica ZTR DRAG FWD TURBO 2GR-FE 1000HP