Get Adobe Flash player
92-516 Łódź,
ul. Puszkina 80

Telefony:

42 677 0430 > 11:00-19:00,
692 202 904 > 10:00-19:00,
504 605 360 > 10:00-19:00

e-mail: INFO@ZTR-TUNING.PL
  • 394270odsłon razem:
  • 3odsłon dzisiaj:
  • 2gości dzisiaj:
  • 530w tym miesiacu:
  • 0online:
  • 06/04/2012licznik od:


Firma Eibach jako jedyna na świecie prowadzi badania nad seryjnymi amortyzatorami samochodowymi z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania, w celu polepszenia ich charakterystyki.

Doprowadziło to do niespotykanego nigdzie indziej połączenia komfortu podróżowania z doskonałymi właściwościami trakcyjnymi.

W roku 2001 firma Eibach cały swój wysiłek kładzie na dwie szczególne pod względem wymagań dziedziny sportów samochodowych jakimi są Formuła 1 i Rajdowe Mistrzostwa Świata.

Stało się już tradycją, że to właśnie Eibach jest dostawcą sprężyn zawieszeń do wszystkich bolidów, których konstrukcja wymaga ich stosowania. Podobnie jak w fabrycznych teamach WRC, które bez obawy zaufały niemieckim inżynierom stosując w swych samochodach sprężyny Eibach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Na ofertę firmy EIBACH składają się:

1. Sprężyny obniżające Pro-Kit
2. Sprężyny obniżające Sportline
3. Amortyzatory sportowe Pro-Damper
4. Zawieszenia sportowe Pro-System (R)
5. Zawieszenia gwintowane Pro-Street-S
6. Stabilizatory sportowe Anti-Roll-Kit
7. Pierścienie dystansowe kół Pro-Spacer

Zawieszenie Eibach – sprężyny, amortyzatory i inne elementy są projektowane tak, aby spełnić wymagania nawet ekstremalnych wyścigów.

Specjalnością inżynierów Eibach jest dostrojenie poszczególnych składników (sprężyny, amortyzatory i stabilizatory), aby osiągnąć jak najlepszą harmonię między kierowcą a samochodem w ruchu drogowym.
W każdym przypadku właściwości jezdne, stabilność i pewność – jest znacznie zwiększona. Obniżanie pojazdu ma jeszcze jedną dodatkową korzyść – pozwala na większe prędkości na torze i lepszą efektywności zużycia paliwa na ulicy!

Charakterystyka najbardziej popularnych sprężyn obniżających
Pro-Kit firmy EIBACH:

Eibach Pro-Kit to doskonałe produkty, które znacznie poprawią osiągi pojazdu i wygląd.


 

 

 

 

 

 

 

 

Pro-Kit obniża środek ciężkości samochodu, zmniejszając wychylenia podczas przyspieszania, przechyły nadwozia w zakrętach i nadmierne nurkowanie podczas hamowania.

Każdy Eibach Pro-Kit został zaprojektowany i przetestowany przez inżynierów, tak aby zapewnić agresywny wygląd i wysoką wydajność produktu, bez jakiegokolwiek uszczerbku dla bezpieczeństwa i jakości jazdy.

Największy postęp w tej dziedzinie, Eibach zawdzięcza silnym powiązaniom ze sportem motorowym, który jest najlepszym poligonem doświadczalnym dla wszystkich produktów. Każdy nowy system zawieszenia, najdrobniejsza zmiana konstrukcyjna sprężyny, amortyzatora czy też innego elementu, zanim trafi do klienta musi, najpierw przejść wymagające próby laboratoryjne, później jest katowana na torach doświadczalnych, a na koniec jeszcze zalicza decydujący sprawdzian podczas wyścigów i rajdów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To właśnie dzięki rywalizacji na arenach sportowych powstały takie super produkcje jak Eibach Race Springs, czyli „inteligentne” sprężyny sportowe dostosowujące się do każdych warunków jazdy. Podobnie jak ERS Wizard, czyli „czarodziejski” system łączący w sobie komfort resorowania oraz bezpieczeństwo i precyzję podczas szybkiej sportowej jazdy. Potwierdzeniem tego jest bardzo silna pozycja Eibach w takich dyscyplinach jak prestiżowe F1, F3000, Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata czy nawet ekstremalnie trudne rajdy maratony, których królem jest morderczy wyścig na trasie z Paryża do Dakaru, podczas którego jeszcze niedawno zdarzały się eksplozję amortyzatorów na skutek długotrwałego nadmiernego obciążenia. Nie należy zapominać również o czynnym uczestnictwie produktów Eibach w większości samochodów pucharowych oraz takich seriach jak NASCAR czy INDY CART. Dzięki temu produkty Eibach zdobyły sobie uznanie takich marek jak Alfa Romeo, Audi , BMW, Citroen, Ferrari, Subaru, McLaren i wielu innych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Całe doświadczenie nabyte w sporcie zaowocowało szeroką ofertą produktów do samochodów seryjnych. Niemal jednocześnie z pojawieniem się na rynku nowego modelu samochodu oferowany jest komplet sprężyn i amortyzatorów z najbardziej rozpowszechnionym zestawem Pro-Kit obniżający zawieszenie i środek ciężkości samochodu, który jest dostosowany zarówno do seryjnych amortyzatorów jak i sportowych.

Doskonałym uzupełnieniem Pro-Kit jest zestaw stabilizatorów Anti-Roll-Kit, który czuwa nad przechyłem bocznym samochodu pozwalając na szybsze i bezpieczniejsze pokonywanie zakrętów. Ale to jeszcze nie koniec. Kolejnym elementem jest belka spinająca kolumny Pro-Control-Bar, która usztywniając zawieszenie pozwala efektywniej wykorzystywać drzemiący w nim potencjał możliwości.

Nasz nowy projekt,
szczegóły niebawem ;-]

Celica ZTR DRAG FWD TURBO 2GR-FE 1000HP